Warning: fopen(/home/seofabryka/domains/szkolapodstawowanr11.pl/public_html/wp-content/uploads/wpcf7_uploads/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/seofabry/public_html/szkolapodstawowanr11.pl/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/file.php on line 247
Coraz mniej chetnych na podstawowki | szkolapodstawowanr11.pl

Coraz mniej chetnych na podstawowki

W ostatnich latach z powodu niżu demograficznego znacznie spadła liczba osób, które chodzą do podstawówki. Z tego też powodu jest wiele osób, które po upadku szkoły muszą dojeżdżać dość daleko. Problem ten przez najbliższe lata zdaje się, iż będzie się pogłębiała. Niestety, ale edukacja nie jest w stanie odpowiedzieć na tego typu problemy.

Coraz mniej chetnych na podstawowki powodu jest

Być może połączenie podstawówki z gimnazjum pozwoli nam na znaczne zmniejszenie tego typu szkół, które muszą być rozwiązane. Co więcej, warto podkreślić, iż odpowiednie przedstawienie wszystkich z tym związanych kwestii nie jest zadaniem łatwym i nie jeden rząd przed tym problemem stawał. Na chwilę obecną wciąż małe miejscowości są na granicy rentowności utrzymywania szkoły.

sprawdź ofertę na stronie internetowej
- autor